Pokud máte pocit, že jste na své problémy sami, že už dál „nemůžete“, že nevíte, komu se máte svěřit, a přesto byste to tak rádi někomu řekli, nebo byste jen rádi znali náš názor na vaši situaci či potřebovali radu, můžete napsat do naší schránky důvěry.

 

Váš vzkaz nemusíte podepisovat, můžete napsat fiktivní jméno. Vzkaz, který vyplníte do formuláře se zde zobrazí a bude viditelný pro všechny. Na každý vzkaz bude reagovat odborník, obpověď naleznete níže.

 

Pokud chcete řešit své pocity a problémy diskrétně (neveřejně), stačí napsat na tento e-mail:

 

schranka@helpyou.cz

 

Naši odborníci budou reagovat rychle a diskrétně, nemusíte se tedy bát, že se váš vzkaz objeví zde (veřejně) – to se nestane!

 

 

Ochrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek. CAPTCHA

omezování svobodných rozhodnutí - převážně vzdělání

napadení vš a následné vyhození až v posledních ročnících

Tchýně od bývalého přítele využívá kartářských služeb a mám z nich obavy

Sestra studovala těžký obor a měla potíže při studiích, ovlivnila mi tím život na tolik, až jsem sama z toho dostala kolaps a skončila na psychiatrii, kde studovala, od té doby se mi nedařilo. Pochybuju, že to změní v životě.

otec mě vždy ovlivnil při rozhodování studia, dopadlo to vždy akorát tak fiaskem, kdy už jsem nevěděla z které do které.

Vedoucí mě nechala dělat bakalářskou práci na téma, které bych si nikdy nevybrala, o kterém nevím vůbec nic. Studovala jsem vš z předmětu, který jsem měla na střední hodnocený na čtverky, zatímco z jiných jsem měla stanoveny dvojky, jedničky maximálně trojky.

nejprve jsem souhlasila se studiem na fakultě, potom se projevila šikana a vydírání, proto abych zůstala jako nejhorší student (poslední) prospěchově i přístupem, zatímco všichni studenti odcházeli nahoru, já zbičovaná jsem zústávala vždy až za nimi., zatímco ostatní vzrůstali spěli , já jsem zústávala seřvaná a padala neustále dolů a neprospívala.

vedoucí agresor - student oběť  (predikce)

Od odchodu ze sš mám potíže po zdravotní stránce, získala jsem zdravotní újmu  a byla zdravotně do jisté míry poškozena, zdravotní stav se trochu zlepšuje. (psychická újma na zdraví - dlouhodobě léčena zhruba před šesti lety) - napadena lektory v jejich osobním zájmu (nekalé poznámky na osobní život až ve třetím ročníku vzhledem ke vzdělání rodičů) na sš,vedena na obor farmacie, poslední ročník neprospívala,po následném neprospěchu dezorientovaná všemi lektory, neví na jaký obor se vidat, rodiče vyloženě pro technologii, rodinné potíže, celkové zhroucení, stav se v průběhu zlepšuje, léčba stanovena s podmínkou studia fakulty technologické, logistiky v zájmu příbuzných, ne v mém osobním zájmu. (osoba se nemůže rozhodovat již několik let), studium technologie- zdravotní potíže přetrvávající - odchod ze školy, studium na logistice - méně vyhovující studium, nekalé pracovní vztahy vyvrcholily v třetím ročníku - horší prospěch, zdravotní hledisko - postdepresivní stavy ( rozchod přítele 5 let), celkové studum škol bylo sníženo o jeden stupeň na celkovou prospěšnost, nekalá zaměstnanost, černý trh se studenty, nekalé vztahy mezi vedoucími a danou osobou, neustálé vykopávání ze škol, zaměstnanecké peklo, plné nevyužití svých schopností, ušlé příležitosti, psychické i finanční ztráty, neustálé napadávání osoby z pohledu vedoucích, ušlé příležitosti ohledně studia bc. , špatná dorozumívání a řešení na personálním oddělení. (špatná pozice na trhu, ve školách)
pokračování  - nyní logistika třetí ročník - vyhrocení ve třetím ročníku  - neprošlé předměty 3 přes děkanský termín, špatný prospěch, obavy z návratu do školní docházky,  obavy s dalším zhroucení
vysvědčení se trojkami - stanoveno na obou studujících oborech, nevyužito vysvědčení sš - mnohem lepší prospěch  - šla k obvodnímu.
zdravotní posudek v nepořádku, ???

Dobrý den,
jsem výchovnou poradkyní na základní škole. Chtěla jsem se zeptat, zda mohu Váš obrázek využít na naši školní schránku důvěry. Myslím  na kovou schránku, kterou máme upevněnou na nástěnce ve vestibulu školy .Děkuji za odpověď.
Přeji krásné léto!
Zdraví
Dagmar Šimonová

P.S.:Omlouvám se, že píši sem, ale bohužel jiný kontakt jsem na vás nenašla.

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha